Series
Ratings
54- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.0
JumongRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5