Movies
Ratings
138
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5