Movies
Ratings
641
HoppersRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Shadow of FireRated ★ 3.5
The ShrineRated ★ 2.5- Funeral SuitRated ★ 3.0
- CircleRated ★ 3.0
- Anti Late-Night Snack ClubRated ★ 2.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5