Movies
Ratings
170
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0