Series
Ratings
117
Breaking BadRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
RumorRated ★ 5.0
Unlock the BossRated ★ 5.0
The Witch's DinerRated ★ 5.0- No Bad DaysRated ★ 5.0
Love All PlayRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Criminal Minds: EvolutionRated ★ 5.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0- The Genius Paik 2Rated ★ 5.0
The Genius PaikRated ★ 5.0