Movies
Ratings
169
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
YoungjuRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0