Series
Ratings
41
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0