Series
Ratings
30
The LegendRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0