Movies
Ratings
268
Our TimesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0