Series
Ratings
238
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0