Movies
Ratings
358
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0