Movies
Ratings
596
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5