Movies
Ratings
152
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0