Series
Ratings
258
Secrets of the PenguinsRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Dangerous LoveRated ★ 2.5
- Stormy SeasonRated ★ 4.0
- You and IRated ★ 4.0
- WomanRated ★ 4.0
- SwampRated ★ 4.0
- My Son's WomanRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Foolish LoveRated ★ 4.0
The ResurrectedRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.5