Movies
Ratings
1090
HappyendRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5