Movies
Ratings
654
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Little RascalsRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0