Series
Ratings
38
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0