Movies
Ratings
819
MoonlightRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
FailanRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
American UnderdogRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5