Series
Ratings
14
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0