Movies
Ratings
76
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Bodies Bodies BodiesRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0