Movies
Ratings
474
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
JesusRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
By the StreamRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0