Movies
Ratings
157
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Curse of XRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5