Series
Ratings
543- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Diary of a Strange LandRated ★ 4.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
The Darwin IncidentRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Medalist Season 2Rated ★ 3.5
My Friend's Little Sister Has It In for Me!Rated ★ 2.0
GnosiaRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.5
Touring After the ApocalypseRated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.5- Glitter ForceRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 2.5
The Fruit of Evolution ~Before I Knew It, My Life Had It Made~Rated ★ 2.0
The Fruit of Evolution ~Before I Knew It, My Life Had It Made~Rated ★ 2.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 2.0
Hatsukoi Limited.Rated ★ 4.0
Ringing FateRated ★ 3.0