Movies
Ratings
261
AlucardaRated ★ 2.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The RiverRated ★ 4.5
Send HelpRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 0.5
River's EdgeRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Shock CorridorRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
May I say? Chapter twoRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 4.0
FemmeRated ★ 3.5
Ennio: The MaestroRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Inherent ViceRated ★ 3.0