Movies
Ratings
427
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
SatantangoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0