Series
Ratings
75
Mew Mew PowerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.0