Series
Ratings
180
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0- To My Lonely SisterRated ★ 3.5
- So Close, Yet So FarRated ★ 3.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Shared Office HookupRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Love, Take TwoRated ★ 3.0
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0