Titles you rated
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려 16Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 15Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 5.0