Movies
Ratings
89
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0