Movies
Ratings
987
SoulRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
The Half of ItRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Let It SnowRated ★ 2.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.5