Titles you rated
Final DestinationRated ★ 1.5
DownfallRated ★ 1.0
RashomonRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 0.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 1.5- WishRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
GreenhouseRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5- Highway FamilyRated ★ 3.5