Titles you rated
Code 8Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
BaywatchRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5