Movies
Ratings
92
Eternal SummerRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0