Movies
Ratings
83
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 5.0
EverestRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5