Series
Ratings
95
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0