Series
Ratings
40
The GuestRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 1.0
Mrs. CopRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0