Series
Ratings
72
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 0.5
The LegendRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Can We Get Married?Rated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 1.0