Movies
Ratings
241
SiratRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0