Series
Ratings
92
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Q-ForceRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
ObliteratedRated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
Twilight of the GodsRated ★ 2.5