Movies
Ratings
22
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0