Movies
Ratings
662
American BeautyRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 1.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 2.5
The Green ButchersRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
RageRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5