Series
Ratings
101
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 2.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0