Movies
Ratings
803
Hidden FaceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Kármán LineRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dream PalaceRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0- PuzzleRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5