Series
Ratings
17
Voice season1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0