Series
Ratings
95- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0