Movies
Ratings
1454
Only God ForgivesRated ★ 2.5
Good FortuneRated ★ 3.0
The Holy MountainRated ★ 4.0
The Lady from ShanghaiRated ★ 4.0
Prom NightRated ★ 2.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Caught StealingRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
ColorsRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Monkey BusinessRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Femme FataleRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.0
Rental FamilyRated ★ 3.0
ChristineRated ★ 3.0