Series
Ratings
60
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
The HerculoidsRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.5
Gatchaman IIRated ★ 4.5
Gatchaman FighterRated ★ 4.5- GATCHAMANRated ★ 4.0
Sword of the Demon Hunter: Kijin GentoushouRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 3.5
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 3.5
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 3.5
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.0- Triage XRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 4.5
Secrets of the OctopusRated ★ 4.5
Cursed: The Bell WitchRated ★ 3.5- The Secret Life of ElephantsRated ★ 4.0
Secrets of the ElephantsRated ★ 4.0