Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5