Movies
Ratings
77
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The CupRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Joy RideRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5