Series
Ratings
44- Fanboy & Chum Chum Season 1Rated ★ 3.0
Sanjay and CraigRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Science Fell in Love, So I Tried to Prove ItRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5